
9 730 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel "Алмаз" 72973 22,2 мм қону тесігі бар алмазды аршу шыныаяқы диаметрі 125 мм жабдықпен жұмыс істейтін бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Ол бетон, тас, гранит, мәрмәр беттерін және кірпіш бұйымдарын өңдеу үшін қолданылады. Алмаздардың жоғары концентрациясы және теңдестірілген байланысы бар жұмыс қабаты кедір-бұдырларды жояды, жіктерді тазартады, жіктерді тегістейді, ағындарды кетіреді (бірнеше кезеңде), сонымен қатар өңделетін материалға тегістік береді. Саптама кәсіби қолдану үшін ұсынылған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 мм |
| Сегменттер саны | 10 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996150789 |