
3 596 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм, 22,2 мм қону тесігі бар Denzel "Агрессор" 72972 алмазды аршу шыныаяқы сәйкес өлшемдегі бұрғылау қондырғыларымен жұмыс істейтін бұрыштық тегістеуіштермен бірге қолданылады. Ол бетонды, тасты, мәрмәр және гранит плиталарын, сондай-ақ кірпішті өрескел және әрлеу үшін тегістеу үшін қолданылады. Шыныаяқ тігістер мен жіктерді тазалайды, ағындарды (бірнеше өтуде) және ұсақ бұдырларды жояды. Алмаздардың жоғары тығыздығына және теңдестірілген байланысына байланысты қатты материалдарды өңдеуде тиімді. Саптама үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 мм |
| Сегменттер саны | 10 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996150772 |