
3 564 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм және қону тесігі 22,2 мм болатын Denzel "Толқын" 72971 алмазды сыпырғыш шыныаяқ — бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық. Ол бетон, тас, кірпіш, мәрмәр және гранит беттерін кедір-бұдырлы тегістеуге жарамды. Бұл жағдайда ағындарды кетіру, буындар мен тігістерді тазалау үшін бірнеше өту қажет. Сондай-ақ, шыныаяқ өңделетін бетке тегістік беру үшін қолданылады - арнайы пішінді гауһар сегменттері жұмсақ және тегіс жұмыс істей отырып, кішігірім бұзушылықтарды оңай жеңе алады. Жұмыс қабатындағы алмаздардың жоғары тығыздығы және оңтайлы таңдалған байлам әртүрлі материалдарды өңдеу кезінде саптаманың тиімділігін қамтамасыз етеді. Шыныаяқ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 мм |
| Сегменттер саны | 7 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996150765 |