
10 330 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм Denzel Turbo 72970 алмазды аршу шыныаяқының қондыру диаметрі 22,2 мм және бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатуға арналған. Бетонды, тасты, кірпішті, гранитті, мәрмәрді әрлеп тегістеу үшін қолданылады. Бетіне тегістік бере отырып, ұсақ бұдырларды тиімді жояды. Оңтайлы таңдалған байлам алмаздардың жоғары концентрациясымен біріктіріліп, шыныаяқтың максималды өнімділігін қамтамасыз етеді. Шыныаяқ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 мм |
| Сегменттер саны | 12 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996150758 |