
4 630 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм қондырғылармен үйлесімді бұрыштық тегістеуіш білігіне 22,2 мм қону тесігі бар Спарта Турбо 729955 гауһар тасты тазалау шыныаяқы орнатылған. Бетоннан, граниттен, мәрмәрден, тастан, сондай-ақ кірпіштен жасалған беттерді дәл тегістеу және тегістеу үшін қолданылады. Гранитті немесе мәрмәр тақтаны фаскалау үшін пайдалы. Бірқалыпты қозғалады, оны көп күш жұмсамай-ақ ұстауға болады. Биіктігі 4,5 мм гауһар қабатының арқасында шыныаяқ тапсырмаларды орындау үшін жеткілікті ресурсқа ие. Саптама тұрмыстық мақсатта пайдалануға жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 168 мм |
| Сегменттер саны | 24 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 132 мм |
| Штрих-код | 4044996149929 |