
4 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 729935 диаметрі 125 мм, 22,2 мм қону тесігі бар тұтас алмазды аршу шыныаяқы бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатылады және бетон, гранит, мәрмәр, тас беттерін және кірпіш қалауларын әрлеу үшін қолданылады. Сондай-ақ, оның көмегімен гранит және мәрмәр плиталарынан фасканы алып тастауға болады. Биіктігі 4,5 мм алмаз қабаты саптаманың жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Шыныаяқ тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 168 мм |
| Сегменттер саны | 1 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 132 мм |
| Штрих-код | 4044996149943 |