
2 973 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 729905 22,2 мм екі қатарлы гауһар тасты аршу шыныаяқы диаметрі 125 мм бұрғылау қондырғыларымен үйлесімді бұрыштық тегістеуіштермен бірге пайдаланылады. Бетон, мәрмәр, гранит, тас және кірпіш беттерін өрескел өңдеу үшін қолданылады. Жіктер мен жіктерді тиімді тазартады, ірі ақауларды жояды, материалдың қалың қабатын алып тастап, ағындарды кетіреді. Алмаз сегменттері 2 қатарға орналастырылған, бұл жұмыс қабатының қалыңдығы 4,5 мм-мен бірге жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 168 мм |
| Сегменттер саны | 20 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 132 мм |
| Штрих-код | 4044996149912 |