
4 621 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 729885 мм, диаметрі 125 мм, 22,2 мм болатын, бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатылған және бетон, тас, мәрмәр, гранит және кірпіш беттерін тегістеу үшін қолданылатын Спарта турбо-сегментті гауһар тасты тазартқыш шыныаяқ. Оның көмегімен материалдың тегістігін қамтамасыз ету үшін өрескел өңдеуді (бірнеше өту қажет) және соңғы тегістеуді орындауға болады. Қалыңдығы 4,5 мм алмаз қабаты тұрмыстық міндеттерді шешу үшін жеткілікті жұмыс қабілеттілігін қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 168 мм |
| Сегменттер саны | 14 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 132 мм |
| Штрих-код | 4044996149936 |