
5 351 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 72958 аралас аршылған алмазды шыныаяқ әртүрлі пішіндегі сегменттердің арқасында бетон, мәрмәр, тас, кірпіш және гранит беттерін кезең-кезеңімен тегістеумен қатар тегістеумен де тиімді күреседі. Ол тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған, жөндеу жұмыстары кезінде, гипс қабатын алып тастағанда және т.б. 22,2 мм қону саңылауы бар шыныаяқ ұқсас өлшемдегі UHM-де жабдық ретінде қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Сегменттер саны | 12 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996131887 |