
5 808 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 72957 турбо-сегментті алмазды аршу шыныаяқы беттерді бірнеше сатыда тегістеу және оларға тегістік беру үшін пайдалы. 22,2 мм отыратын тесігі бар шыныаяқ сәйкес өлшемдегі бұрыштық тегістегішке орнатылады. Ол тұрмыста қолдануға жарамды, бетонды, мәрмәрді, тасты, кірпішті, гранитті тегістеу үшін оңтайлы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.468 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Сегменттер саны | 12 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996130019 |