
4 555 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех "Бумеранг" 72956, 125 мм тазартылған алмазды шыныаяқ мәрмәр, гранит, бетон, кірпіш және тас беттерімен жұмыс істеуге арналған. Ол қондыру диаметрі 22,2 мм UHM үшін жабдық ретінде пайдаланылады және тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Шыныаяқ әмбебап типке жатады — оны кедір-бұдырлы өңдеуге (ұсақ кедір-бұдырларды кетіруге) және тегістеуге, тегіс беттерді алуға қолдануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.468 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Сегменттер саны | 7 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996130002 |