
4 827 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм болатын Sibrtech 72955 екі қатарлы тазартылған гауһар шыныаяқ 22,2 мм қону өлшемі бар бұрыштық тегістегішке орнатылады. Ол бетон, тас, мәрмәр, кірпіш және гранит беттерін қарқынды тегістеу үшін оңтайлы болып табылады және оларды кейінгі әрлеуге дайындауға мүмкіндік береді. Шыныаяқ бетонның қалың қабатын алып тастау, тігістерді тегістеу және қалыптарды алып тастағаннан кейін ағып кетуді жою, үлкен ақауларды жою сияқты тапсырмаларды орындайды. Бұйым тұрмыстық мақсатта қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.468 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Сегменттер саны | 14 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996129990 |