
11 561 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 180 мм Matrix Turbo 72999 алмазды сыпырғыш шыныаяқ бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнатылады, ол үшін 22,2 мм қону тесігі қарастырылған. Бетон, тас, мәрмәр, гранит және кірпіш беттерге соңғы тегістікті беру үшін, сондай-ақ гранит немесе мәрмәр тақталарын тегістеу үшін қолданылады. Шыныаяқ жұмыс қабатындағы гауһар концентрациясының жоғарылауына және теңдестірілген байламға байланысты жоғары өнімділікті көрсетеді. Кәсіби қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.983 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Сегменттер саны | 40 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Штрих-код | 4044996110004 |