
6 893 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм 72988 матрицалық турбо-сегментті алмазды аршу шыныаяқының 22,2 мм қону тесігі бар және бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнатылады. Ол бетонды, тасты, кірпішті, мәрмәрді және гранитті тегістеу үшін бұзушылықтарды жою, буындарды тазарту, сонымен қатар бетті тегістеу үшін қолданылады. Жұмыс қабатындағы алмаздардың концентрациясының жоғарылауы және теңдестірілген байланыс қатты материалдарды өңдеуде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Аршылған шыныаяқ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.483 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Сегменттер саны | 14 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996109954 |