
5 442 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм қондырғылармен жұмыс істейтін бұрыштық тегістеуіш білігіне 22,2 мм қону тесігі бар Барс Турбо 72960 алмазды сыпырғыш шыныаяқ орнатылады. Бетонды, тасты, гранитті, мәрмәрді, кірпішті әрлеп тегістеу үшін қолданылады. Мұқият таңдалған байлам қатты материалдарда тиімді жұмысты қамтамасыз етеді, нәтижесінде тегіс және тегіс бет пайда болады. Шыныаяқтың көмегімен гранит және мәрмәр тақталардағы фаскаларды алып тастауға болады. Ол кәсіби жұмыстарға ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.58 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Сегменттер саны | 28 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | штампталған + токарлық өңдеу |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4044996109947 |