
4 352 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм Matrix 72985 бір қатарлы гауһар тасты аршу шыныаяқында бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнату үшін 22,2 мм отырғызу тесігі бар. Бетонды, мәрмәрді, гранитті, тасты, кірпішті аршу және аршу жұмыстары үшін қолданылады. Құрылыс ерітінділерімен адгезияны жақсартатын беттің кедір-бұдырлығын береді. Алмаздардың концентрациясының жоғарылауына және теңдестірілген байланыстың арқасында ол жоғары өнімділікке ие. Шыныаяқ кәсіби құрылыс және жөндеу жұмыстарына арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Сегменттер саны | 10 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996109930 |