
5 433 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм, қону тесігі 22,2 мм Барс 72961 екі қатарлы алмазды аршу шыныаяқы бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатуға арналған. Бетон, тас, кірпіш, гранит және мәрмәр беттерін тегістеу үшін қолданылады. Екі қатарлы профильдің арқасында материалдың қалың қабатын алып тастайды, ағындарды, чиптерді жояды, буындарды тегістейді. Көрсетілген материалдармен тиімді жұмысты оңтайлы таңдалған байлам қамтамасыз етеді. Саптама кәсіби қолдану үшін ұсынылған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.535 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Сегменттер саны | 20 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | штампталған + токарлық өңдеу |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4044996109923 |