
5 502 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72990 диаметрі 125 мм, 22,2 мм қону тесігі бар екі қатарлы алмазды сыпырғыш шыныаяқ бетон, тас, кірпіш, мәрмәр және гранит беттерін өрескел өңдеуге арналған бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық болып табылады. Жіктерді, жіктерді, бұдырларды тазалауды, ағындарды кетіруді жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Ерітінділерді жағар алдында оның адгезиялық қабілетін жақсарту үшін беттің кедір-бұдырлығын береді. Жұмыс бөлігінің сегменттері 2 қатарға орналастырылған, сондықтан саптама жоғары өнімділікке ие және материалдың қалың қабатын алып тастайды. Шыныаяқ кәсіби қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.493 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Сегменттер саны | 20 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996022697 |