
5 575 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 125 мм Matrix Turbo 72995 алмазды сыпырғыш шыныаяқ бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнатылады, ол үшін 22,2 мм қону тесігі қарастырылған. Бетон, тас, мәрмәр, гранит және кірпіш беттерге соңғы тегістікті беру үшін, сондай-ақ гранит немесе мәрмәр тақталарын тегістеу үшін қолданылады. Шыныаяқ жұмыс қабатындағы гауһар концентрациясының жоғарылауына және теңдестірілген байламға байланысты жоғары өнімділікті көрсетеді. Кәсіби қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Негізі | мөр басылған |
| Диаметрі | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.574 кг |
| Штрих-код | 4044996022703 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Сегменттер саны | 30 дана |