
5 070 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72980 диаметрі 115 мм, 22,2 мм қону тесігі бар екі қатарлы алмазды аршу шыныаяқы — бетон, тас, кірпіш, мәрмәр және гранит беттерін өрескел өңдеуге арналған бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық. Жіктерді, жіктерді, бұдырларды тазалауды, ағындарды кетіруді жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Ерітінділерді жағар алдында оның адгезиялық қабілетін жақсарту үшін беттің кедір-бұдырлығын береді. Жұмыс бөлігінің сегменттері 2 қатарға орналастырылған, сондықтан саптама жоғары өнімділікке ие және материалдың қалың қабатын алып тастайды. Шыныаяқ кәсіби қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.435 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Сегменттер саны | 18 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996109893 |