









175 420 ₸
Гидравликалық құбыр майыстырғыш көлденең Stels 18151 1/2–2 дюймдік аяқ киіммен, қолданылатын күштерді 13 тоннаға дейін арттырады.
Құрал құбыр жүйелерін орнату кезінде таптырмас көмекші болады. Ол суық күйде әртүрлі құбырлармен жұмыс істеуге арналған: мырышталған, эмальданған және т.б. Құрылғы 0-90° диапазонында иілуді жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
Гидравликалық құбыр майыстырғыштың артықшылықтары STELS:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Максималды күш | 13 т |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 49 келі |
| Қаптамадағы ұзындығы | 730 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996182803 |
| Қаптамадағы ені | 320 мм |
| Бренд | STELS |
| Өңдеу материалы | металл |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 60 мм |
| Құбыр профилі | дөңгелек |