









116 070 ₸
Гидравликалық көлденең құбыр майыстырғыш Stels 18146 1/2–1 дюймдік аяқ киіммен, металл корпуста, 6 тоннаға дейін күш қолдануға мүмкіндік береді.
Жабдық өндірісте, құрылыста, қазандықтарда құбырларды 0°-90° бүгуге арналған құбыр жүйелерін орнату кезінде пайдалы болады. Құрал мырышталған және эмальданған құбырларды суықта толтырмай майыстыруға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары гидравликалық көлденең құбыр майыстырғыш Stels:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 17 келі |
| Штрих-код | 4044996182797 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Қаптамадағы ені | 365 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 25.4 мм |
| Құбыр профилі | дөңгелек |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм, 3/8 дюйм |