






97 650 ₸
Пластикалық қораптағы 3/8–1 дюймдік аяқ киімдері бар Stels 18112 қолмен механикалық құбыр майыстырғышы құбырлардың кез келген түрін орнату кезінде күнделікті өмірде пайдалы болады. Ол болат, мырышталған және аралас металлопластикалық құбырларды дәл және тегіс майыстыру үшін қолданылады. Құбырларды 180° бұрышқа дейін бүгуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 27.3 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 660 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996182780 |
| Қаптамадағы ені | 420 мм |
| Бренд | STELS |
| Өңдеу материалы | металл |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм, 3/8 дюйм, 5/8 дюйм, 7/8 дюйм, 9/16 дюйм |
| Иілудің максималды бұрышы | 180 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 25 мм |
| Құбыр профилі | дөңгелек |