








56 418 ₸
Пластикалық қораптағы 1/4–7/8 дюймдік аяқ киімдері бар Stels 18110 қолмен механикалық құбыр майыстырғышы құбырлардың кез келген түрін орнату кезінде күнделікті өмірде пайдалы болады. Ол қапталған және қапталмаған және аралас металлопластикалық күйдірілген мыс құбырларын дәл және тегіс майыстыру үшін қолданылады. Құбырларды 90° бұрышқа дейін бүгуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Штрих-код | 4044996182773 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 515 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 295 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 22 мм |
| Құбыр профилі | дөңгелек |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 3/4 дюйм, 3/8 дюйм, 5/16 дюйм, 5/8 дюйм, 7/8 дюйм |