
25 440 ₸
Сибртех 18124 арматуралық майыстырғышы диаметрі 12-14 мм арматураны майыстыру үшін қолданылады. Арматураға қажетті пішінді беру үшін темірбетон конструкцияларын салуда кеңінен қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.55 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Штрих-код | 4606800071309 |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | стрейч-пленка |
| Арматураның максималды диаметрі | 14 мм |
| Арматураның ең аз диаметрі | 12 мм |