
20 244 ₸
Сибртех 18123 арматуралық майыстырғышы диаметрі 10-12 мм арматураны майыстыру үшін қолданылады. Арматураға қажетті пішінді беру үшін темірбетон конструкцияларын салуда кеңінен қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 860 мм |
| Арматураның максималды диаметрі | 12 мм |
| Арматураның ең аз диаметрі | 10 мм |
| Қаптама түрі | стрейч-пленка |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4606800071293 |