
21 158 ₸
Sibrtech 18122 роликті майыстырғыш диаметрі 16 мм-ге дейін тегіс және қырлы типті арматураны бүгуге мүмкіндік береді. Қол құралдары іргетасты нығайту кезінде жеке шеберлер мен құрылысшыларға пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.85 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 900 мм |
| Арматураның максималды диаметрі | 16 мм |
| Қаптама түрі | стрейч-пленка |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Штрих-код | 4606800071286 |