








97 140 ₸
Гидравликалық құбыр майыстырғыш Matrix 18116 1/2–2 дюймдік аяқ киіммен бірге шеберге 12 тоннаға дейін иілу күшін қолдануға мүмкіндік береді. Гидравликалық жүйенің арқасында бөлшектерді суықта 90° бұрышқа дейін көп күш жұмсамай бүгуге болады. Құбыр майыстырғыш құрылыста және машина жасауда пайдалы болады.
Иілгеннен кейін құбырлар өткізу қабілетін жоғалтпайды, сондықтан олар кез келген жүйелерге, соның ішінде жоғары қысымды жүйелерге жарамды.
Артықшылықтары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Максималды күш | 12 т |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 34 келі |
| Штрих-код | 4044996143675 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 650 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 180 мм |
| Қаптамадағы ені | 590 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Иілудің максималды бұрышы | 94 градус |
| Сабақтың максималды жүрісі | 232 мм |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 60 мм |
| Құбыр профилі | дөңгелек |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Штангадағы максималды күш | 12000 кг |