







78 140 ₸
Гидравликалық құбыр майыстырғыш Stels 18114, 1/2–1 дюймдік аяқ киіммен толықтырылған, құбырларды жылдам майыстыру үшін қолданылады. Гидравликалық жетектің арқасында шеберден пайдалану процесінде ерекше күш қажет емес. Құрал құрылыста және машина жасауда қабырғасының қалыңдығы 4 мм-ге дейінгі құбырларды суықта 90°-қа дейін бүгу үшін пайдалы болады. Жабдық 8 тоннаға дейін күш жұмсауға мүмкіндік береді. Иілу құбырлардың өткізу қабілетін төмендетпейді, сондықтан олар жоғары қысымды жүйелерге жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Максималды күш | 8 т |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 21.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 510 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 170 мм |
| Штрих-код | 4044996143668 |
| Қаптамадағы ені | 510 мм |
| Бренд | STELS |
| Өңдеу материалы | металл |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Иілудің максималды бұрышы | 92 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 33.5 мм |
| Сабақтың максималды жүрісі | 150 мм |
| Штангадағы максималды күш | 8000 кг |
| Құбыр профилі | дөңгелек |