
4 158 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Құбыр майыстырғыш Спарта 181255 диаметрі 15 мм-ге дейін және қабырғалары қалыңдығы 1 мм-ге дейін металлопластикадан және жұмсақ металдардан жасалған құбырларды майыстыру үшін қолданылады. Оның иілу бұрыштарының кең диапазоны бар: 0°-тан 180°-қа дейін. Жабдық құбыр жүйелерінің кез келген түрін жасау үшін тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған.
Артықшылықтары:| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түрі | Құбыр иілгіш |
| Құбырдың максималды диаметрі | 15 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 395 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 42 мм |
| Штрих-код | 4044996040066 |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Өңдеу материалы | металл |
| Иілудің максималды бұрышы | 180 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 15 мм |
| Құбыр профилі | дөңгелек |