









174 380 ₸
Гидравликалық құбыр майыстырғыш Matrix 181365 1/2–3 дюймдік аяқ киіммен жабдықталған шеберге 15 тоннаға дейін иілу күшін қолдануға мүмкіндік береді. Гидравликалық жүйенің арқасында бөлшектерді суықта 90° бұрышқа дейін көп күш жұмсамай бүгуге болады.
Гидравликалық құбыр майыстырғыш құрылыста және машина жасауда пайдалы болады. Иілгеннен кейін құбырлар өткізу қабілетін жоғалтпайды, сондықтан олар кез келген жүйелерге, соның ішінде жоғары қысымды жүйелерге жарамды.
Гидравликалық құбыр майыстырғыштың артықшылықтары, 1/2-3", 15 т, Matrix башмақтарымен жиынтықта:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Максималды күш | 15 т |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 60.87 келі |
| Қаптамадағы ұзындығы | 670 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 290 мм |
| Штрих-код | 4044996105604 |
| Қаптамадағы ені | 610 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өңдеу материалы | металл |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 2 дюйм, 3 дюйм, 3/4 дюйм |
| Иілудің максималды бұрышы | 91 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 88.5 мм |
| Сабақтың максималды жүрісі | 238 мм |
| Штангадағы максималды күш | 15000 кг |
| Құбыр профилі | дөңгелек |