





97 950 ₸
Гидравликалық құбыр майыстырғыш Matrix 181335 1/2–2 дюймдік аяқ киіммен бірге шеберге 12 тоннаға дейін иілу күшін қолдануға мүмкіндік береді. Гидравликалық жүйенің арқасында бөлшектерді суықта 90° бұрышқа дейін көп күш жұмсамай бүгуге болады. Құбыр майыстырғыш құрылыста және машина жасауда пайдалы болады. Иілгеннен кейін құбырлар өткізу қабілетін жоғалтпайды, сондықтан олар кез келген жүйелерге, соның ішінде жоғары қысымды жүйелерге жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Максималды күш | 12 т |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 38 келі |
| Қаптамадағы ұзындығы | 650 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996105581 |
| Қаптамадағы ені | 590 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өңдеу материалы | металл |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 градус |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 60 мм |
| Сабақтың максималды жүрісі | 232 мм |
| Штангадағы максималды күш | 12000 кг |
| Құбыр профилі | дөңгелек |