





33 520 ₸
DTFC-2000 желдеткіш жылытқышы жұмыс орнында, үйде немесе елде жайлы микроклимат жасау үшін қолданылады. Ол суық мезгілде қолайлы температураны сақтауға мүмкіндік береді, ал ыстықта желдету режимін пайдалануға болады.
Керамикалық қыздырғыш элементтің арқасында желдеткіш жылытқыш шаңды күйдірмейді, зиянды заттарды шығармайды және ауаны құрғатпайды. Сондай-ақ өрт қаупі төмендейді, себебі элементтің өзі жоғары температураға дейін қызбайды.
Сандық термостат және LED дисплей қажетті температураны дәл орнатуға мүмкіндік береді, ал қашықтан басқару пульті мұны құрылғыдан алыс жерде жасауға мүмкіндік береді. Ал тербеліс режимінің арқасында ауа бөлмеге біркелкі таралады.
Артықшылықтары:| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| Өндіруші | DENZEL |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жұмыс режимдерінің саны | 3 |
| Жылыту қуаты | 2 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 2.43 кг |
| Қуат | 2.0 кВТ |
| Штрих-код | 4044996197821 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 217 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 295 мм |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, сандық термостат, керамикалық қыздыру элементі |
| Қаптамадағы габариттері | 217 x 200 x 295 мм |
| Жинақтау | кепілдік талоны, желдеткіш жылытқышы бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 20 Вт |
| Жылыту алаңы | 20 шаршы метрге дейін |
| Максималды ток | 8.7 А |
| Қаптама түрі | картон қорап |