





20 050 ₸
DTFC-1200 желдеткіш жылытқышы жұмыс орнында, үйде немесе елде жайлы микроклимат жасау үшін қолданылады. Суық мезгілде қолайлы температураны сақтайды, ал ыстықта желдету режимін пайдалануға болады.
Керамикалық қыздырғыш элементтің арқасында желдеткіш жылытқыш шаңды күйдірмейді, зиянды заттарды шығармайды және ауаны құрғатпайды. Сондай-ақ өрт қаупі төмендейді, себебі элементтің өзі жоғары температураға дейін қызбайды.
Сандық термореттегіш және LED дисплей қажетті температураны дәл орнатуға мүмкіндік береді, ал тербеліс режимінің арқасында ауа бөлме бойынша біркелкі бөлінеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| Өндіруші | DENZEL |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 1.41 кг |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Штрих-код | 4044996197814 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 255 мм |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, сандық термостат, керамикалық қыздыру элементі |
| Қаптамадағы габариттері | 190 x 170 x 255 мм |
| Жинақтау | кепілдік талоны, желдеткіш жылытқышы бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 6 Вт |
| Жылыту алаңы | 12 шаршы метрге дейін |
| Максималды ток | 5.3 А |
| Қаптама түрі | картон қорап |