






13 910 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
MTX FHC-1500 желдеткіш жылытқышы елдегі немесе пәтердегі 20 м2 дейінгі бөлмелерді жылыту үшін қолданылады. Оның көмегімен суық мезгілде қажетті температураны ұстап тұру немесе ыстықта бөлмені желдету үшін пайдалану оңай.
Бұл ретте желдеткіш жылытқыш ауадағы шаңды күйдірмейді, зиянды заттарды шығармайды және керамикалық қыздырғыш элементтің арқасында ауаны құрғатпайды. Сонымен қатар, бұл өрт қаупін азайтады, өйткені элементтің өзі жоғары температураға дейін қызбайды.
Термиялық қорғаныс биметалды қайта пайдалануға болатын сақтандырғышпен қамтамасыз етілген, ол қызып кеткен кезде қуатты автоматты түрде өшіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| Өндіруші | MTX |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жұмыс режимдерінің саны | 3 |
| Жылыту қуаты | 1.5 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 1.633 кг |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Штрих-код | 4044996126098 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 213 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 305 мм |
| Қаптамадағы ені | 165 мм |
| Ерекшеліктері | желілік ашаның болуы, қызып кетуден қорғау, аударылудан қорғау |
| Кернеу | 230 Жылы |