
7 820 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 20 м2-ге дейінгі пәтердегі немесе саяжайдағы бөлмелерді жылытуға арналған арзан MTX FHS-2000 желдеткіш жылытқышы. Жылдың суық мезгілінде үй-жайда қажетті температураны ұстап тұруға мүмкіндік береді. Сондай-ақ оны ыстықта желдету үшін пайдалануға болады.
Екі деңгейлі қорғаныс жүйесімен жабдықталған: биметалдық элемент қызып кеткен кезде желдеткіш жылытқышты өшіру арқылы қыздыру бөлігінің сынуына жол бермейді, ал бақылау жылу резисторы биметалдық элемент ақаулы болса, авариялық өрттен қорғауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| Өндіруші | MTX |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жұмыс режимдерінің саны | 3 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Қуат | 2 кВТ |
| Штрих-код | 4044996126081 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 135 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Ерекшеліктері | желілік ашаның болуы, қызып кетуден қорғау |
| Кернеу | 230 Жылы |