
40 090 ₸
Қуатты 5 кВТ жылу зеңбірегі Denzel DHC 5-400 ауданы 50 м2 дейінгі қоймаларды, тұрмыстық және коммуналдық бөлмелерді жылытуға төтеп бере алады. Оның көмегімен құрылыс алаңындағы беттерді кептіруге болады (боялған қабырғалар, стяжкалар). Оны бөлмелерді желдету үшін желдеткіш ретінде де пайдалануға болады. Зеңбірек 230В бір фазалы желіде жұмыс істейді, сондықтан тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
Жылу зеңбірегі жабдықталған керамикалық элементпен, ол спиральға қарағанда тезірек қызады, сонымен қатар ауаны құрғатпайды және денсаулыққа зиян келтірмейді, өйткені зиянды заттарды шығармайды.
Кепілдік 3 жыл.
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
|---|---|
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Негізгі | |
| Өндіруші | DENZEL |
| Түрі | Электр |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетінің қыздыру элементі | Керамикалық пластина |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Қуат | 5 кВТ |
| Қаптамадағы ұзындығы | 330 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 360 мм |
| Қаптамадағы ені | 250 мм |
| Ерекшеліктері | желілік ашаның болуы, қызып кетуден қорғау |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | 50 шаршы метрге дейін |
| Қыздыру элементінің түрі | керамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 40 Вт |