



8 004,70 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stern BHC-1500 ықшам желдеткіш жылытқышы пәтердегі немесе саяжайдағы үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Оның көмегімен суық мезгілде бөлмедегі қажетті температураны ұстап тұруға немесе ыстықта желдету үшін пайдалануға болады.
Ол керамикалық қыздыру элементімен жабдықталған, соның арқасында оның бірқатар артықшылықтары бар: ауадағы шаңды күйдірмейді, зиянды заттарды шығармайды және ауаны құрғатпайды. Сондай-ақ, керамикалық элементтің жылу өткізгіштігі жоғары, бөлмені 20 м2 дейін жылыту үшін орта есеппен 15 минуттай уақыт кетеді.
Желдеткіш жылытқышының қайта пайдалануға болатын биметалдық сақтандырғышы қызып кеткен кезде қуат көзін өшіру арқылы тиімді термиялық қорғанысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| Өндіруші | Stern |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жылыту қуаты | 1.5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | STERN |
| Штрих-код | 4044996126098 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 213 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 305 мм |
| Қаптамадағы ені | 165 мм |
| Ерекшеліктері | желілік ашаның болуы, қызып кетуден қорғау, аударылудан қорғау |
| Кернеу | 220 Жылы |