




4 246 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ыңғайлы және ықшам электрлі желдеткіш жылытқыш. Үйге, кеңсеге, саяжайға қолайлы.
Суық мезгілде қажетті температураны оңай сақтайды, сонымен қатар оны ыстықта желдеткіш ретінде пайдалануға болады.
Қызып кетуден қорғау қарастырылған!
Спиральды BH-2000, 3 режим, желдеткіш, жылыту 1000-2000 Вт.
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
| Жылыту қуаты | 220 Вт |
| Жұмыс режимдерінің саны | 3 |
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Штрих-код | 4044996126081 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 135 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Ерекшеліктері | желілік ашаның болуы, қызып кетуден қорғау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қыздыру элементінің түрі | спиральді |