
35 550 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.92 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 2180 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 110 мм |
| Штрих-код | 4606800032300 |
| Қаптамадағы ені | 510 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 2235 х 500 х 110 мм |
| Максималды жүктеме | 150 келі |
| Сатылар саны | 7 |
| Жұмыс биіктігі | 2.95 м |
| Алаңның биіктігі | 1440 мм |