
163 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 90 х 18 мм, 10 дана Matrix 79552 қосалқы қалақтары 79548 қырғыш үшін ауыстырылатын қалақтар ретінде пайдаланылады. Олардың көмегімен плиткадан, шыныдан және басқа тегіс беттерден кірді кетіруге, сондай-ақ ескі бояу қабатын кетіруге болады. Ұзындығы 90 мм болғандықтан, үлкен аумақтарды тез тазалауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптама түрі | қарындаш қап |
| Қаптамадағы ені | 24 мм |
| Пышақтың ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996161037 |