
394 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 79551 қалақтарының өлшемі 39,5 х 19,5 мм, 5 дана, қырғыштардың көп саны үшін қосалқы кескіш элементтер болып табылады: арт. 79547, 79539, 79505, 79544. Олардың арқасында әйнекті, плиткаларды және басқа тегіс беттерді мұқият тазалауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.011 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 65 мм |
| Қаптама түрі | қарындаш қап |
| Қаптамадағы ені | 24 мм |
| Пышақтың ені | 39.5 мм |
| Штрих-код | 4044996161020 |