
607 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Тұтқаның материалы | резеңкеленген |
| Жүздің түрі | жылжымалы |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Пышақтың ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996161013 |