




669 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Шпатель түрі | Шпатель-қырғыш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996161006 |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның материалы | екі компонентті |
| Пышақтың ені | 39.5 мм |
| Жүздің түрі | жылжымалы |