
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | пластикалық |
| Жүздің түрі | бекітілген |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Пышақтың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996160993 |