
244 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқаның материалы | пластикалық |
| Жүздің түрі | жылжымалы |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Пышақтың ені | 39.5 мм |
| Штрих-код | 4044996160986 |