





873 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.135 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996150123 |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тұтқаның материалы | резеңкеленген металл |
| Пышақтың ені | 100 мм |
| Жүздің түрі | бекітілген |