
731 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.081 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Жүздің ұзындығы | 8.5 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | болат |
| Резеңкеленген тұтқа | Иә |
| Пышақтың пішіні | сегменттелген |
| Қаптамадағы ені | 77 мм |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996120102 |