
238 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 мм |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Жүздің түрі | бекітілген |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Пышақтың ені | 51 мм |
| Штрих-код | 4044996100210 |