
238 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Жүздің түрі | жылжымалы |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Пышақтың ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996070971 |